YÖNETİM MESAJI

 

Urşan Tekstil Yönetim Anlayışımız

Üretim ve satış araçlarının gelişip yaygınlaşması firmaları büyük değişimlere zorluyor. Ayrıntılara gösterilen özen ürünlere üstünlük kazandırıyor. Yönetim anlayışı müşteriye odaklanıyor. Kalite konusunda uluslararası standartlar oluşuyor. Rekabetten pay almak isteyen kuruluşlar, tüketicinin refah düzeyini yükseltecek çareler arıyor. Globalleşen dünyamızda tasarım, kalite, fiyat ve hizmet konusunda evrensel kurallar geçerli oluyor.

Başarıya ulaşmak için değişime duyarlı olmak ve sürekli yenilenmek gerekiyor. Bireyin önemi giderek artıyor. Atılacak her adımın, belirlenen amaç doğrultusunda yeniden düzenlenmesi gerektiğine inanan Urşan Tekstil, koşulların analiz edilmesini, gelişmelerin araştırılmasını, başarısı kanıtlanmış yöntemlerden yararlanılmasını, çalışmaların planlanmasında pazarlama unsurlarının dikkate alınmasını ve her aşamanın değerlendirilerek ileriye dönük sonuçlar çıkarılmasını hedefliyor.

Urşan Tekstil ticari ahlaka önem veren, toplumun değerlerine özen gösteren, şeffaf ve dürüst bir yönetim anlayışını benimsemiştir. Ayrıca, kurumsal felsefe ve ilkelerinin korunmasını, verimliliğin sağlanmasını, kurum kültürünün oluşmasını görev bilmektedir.
URŞAN TEKSTİL

1982 Yılında 4 makinelik 50 m2 alanda küçük bir konfeksiyon atölyesi olarak İstanbul'da kurulan firmamız kuruluşundan itibaren, hep daha ileriye ve kaliteyi yakalama misyonu ile üretim kapasitesini her geçen yıl arttırarak, bugünlere kadar gelmiştir.

Devamı...

ETİKETLER

HIZLI İLETİŞİM

icon info@ursantekstil.com

icon +9 0 (212) 664 81 50

icon Demirciler Sitesi 6.Yol Galaksi II İşmerkezi No:81
Zeytinburnu - İSTANBUL